کابل شبکه

کابل شبکه اوت دور

کابل شبکه اوت دور
کابل شبکه اوت دور

کابل شبکه اوت دور

این کابل شبکه برای فضای بیرون کاربرد دارد. کابل شبکه اوت دور بگونه ای طراحی و ساخته شده است که در مقابل شرایط فیزیکی مانند تغییرات دما، برف، باران و اشعه UV خورشید مقاومت دارد. همچنین از مهمترین ویژگی این کابل می‌توان به ضد آب بودن آن اشاره نمود لذا این کابل با رنگ مشکی در بازار مشخص شده است. کابل شبکه اوت دور دارای روکش اضافی می باشد که در برابر هرگونه شرایط فیزیکی محیطی مقاومت می‌کند. کابل شبکه اوت دور غیر دفنی علاوه بر روکش فوق یک لایه محافظتی STEEL ARMORDED و یک لایه سیم که از آسیب دیدن توسط حیوانات جونده مانند موش جلوگیری می نماید.

کابل شبکه اوت دور

کابل شبکه اوت دور دارای سه نوع روکش می باشد:

  • LSZH
  • PVC
  • PE (پلی اتیلن) پلی اتیلن یا همان PE از مقاومت بالاتری برخوردار است. وزن این کابل با روکش PE از کابل‌های INDOOR سنگین تر و ضخیم تر است.

کاربرد کابل شبکه اوت دور

  1. مناسب جهت استفاده در محیط‌های بیرونی
  2. بکارگیری برای کارخانه ها
  3. مناسب برای کارگاه ها، مراکز صنعتی
  4. استفاده در محیط‌های صنعتی و نویزدار(مخابراتی)
  5. دارای تست فلوک تا متراژ 90 متر

قیمت کابل شبکه اوت دور

  1. با توجه به شرایط موجود در بازار جهت خرید، اطلاع از موجودی محصولات می‌توانید با بخش فروش بازرگانی پاناتل تماس بگیرید تا قیمت مناسب و با کیفیت‌ترین کابل شبکه لگراند را از متخصصین ما دریافت نمایید.

چگونگی تشخیص کابل شبکه اوت دور مناسب

  1. برای تشخیص یک کابل شبکه اوت دور مناسب از تست فلوک می‌توان استفاده کرد. بطوریکه برای تشخیص استاندارد با تست فلوک از کابلی با برش 90 متر استفاده می کنیم که برای نوع تست از چنل یا پرمننت استفاده می شود که دارای شرایط تست مختلفی می باشند. تست پرمننت به مراتب سخت تر از چنل می باشد. کابلی که پرمننت آن مثبت باشد، قطعا چنل آن نیز مثبت است و یا بالعکس می باشد.
0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *