بازرگانی پاناتل

از سال 1379 در زمینه فروش انواع کابل های شبکه و تجهیزات مرتبط در این خصوص، فعالیت خود را آغاز نموده است. بازرگانی پاناتل با ارائه خدمات و مشاوره جهت با سابقه درخشان همچنین تامین نیاز های مشتریان خود، سهم بسیاری از فروش کابل شبکه را در بازار لاله زار به خود اختصاص داده است.

اهداف و فعالیت های بازرگانی پاناتل

بازرگانی پاناتل با داشتن تجربه در زمینه واردات و فروش تخصصی تمامی محصولات لگراند فرانسه از جمله:

    • انواع کابل شبکه لگراند از قبیل: cat6 SFTP ، cat7 ، cat6
    • تجهیزات کابل شبکه passive از قبیل: انواع پچ کورد لگراند ، پچ پنل و یونیت های فیبر نوری لگراند پچ کورد 
    • انواع ترانکینگ 
    • انواع رک‌های ایستاده خدمات تخصصي کیستون

نیازمندی‌های مشتریان را در این زمینه برآورده نموده همچنین از خدمات پس از فروش بي قيد و شرط آن بهره مند گردند. بازرگانی پاناتل از طریق ارائه راهکارهای فناوري اطلاعات و ارتباطات خود، کارآیی کسب و کار مشتریان خود را ارتقاء داده و موجبات صرفه جویی در اقتصاد کشور را فراهم می‌نماییم. لذا بازرگانی پاناتل با اتکا به تجربه، بهره وری اطلاعات به روز، مهارت و دانش کارکنان، ارتباطات نزدیک با راهبران جهانی، بهترين و امن‌ترین راهکارهای دسترسی به اطلاعات را از نقطه نظر كيفيت و قيمت در كوتاهترين زمان ممكن به مشتریان ارائه خواهد نمود.
بازرگانی پاناتل در پی سالها تلاش مستمر همچنین بواسطه مدیریت آگاه، سرمایه گذاری مناسب، قادر به ارائه محصولات ذیل می‌باشد:
 کابل‌های لگراند، کابل Cat6، کابل Cat5 لگراند، تجهیزات کیستون، پچ کورد و تجهیزات مربوطه و مخابراتی . بازرگانی پاناتل انواع کابل‌ و تجهیزات شبکه را با تضمین تست فلوک، قیمت مناسب، خدمات پس از فروش معتبر عرضه می‌نماید. بازرگانی پاناتل امید دارد با اتکا به خداوند، با بکار گیری تجربیات متخصصان، به افزایش تولید همچنین بهبود کیفیت محصولات خویش نائل آید.

تماس با بازرگانی پاناتل

نشانی: تهران ، لاله زار نو ، چهار راه منوچهری ، مرکز تجاری سبحان ، واحد 233
تلفن: 66739663 - 66703770 - 66728250 - 021

0/5 (0 دیدگاه)