معرفی شرکت لگراند فرانسه

99. 07. 13
posted by: Super User
بازدید: 74

 

آشنایی بیشتر با شرکت لگراند

شرکت لگراند واقع در فرانسه فعالیت قابل توجهی در تولید و فروش کابل شبکه ، تجهیزات کابل‌شبکه است. بطوریکه در سال 2011 میلادی بالای 20 درصد بازار نت را به خود اختصاص دادفروش تجهیزات شبکه لگراند بسیار متنوع هستند و طیف وسیعی از محصولات ذیل را شامل می‌شود:

  • انواع کابل‌شبکه با تنوع روکش و کاربردهای خاص
  • تجهیزات مربوط به کابل‌کشی
  • سوکت های شبکه
  • رک و اتاقهای سرور
  • پچ پنل و تجهیزات فیبر نوری

 

این شرکت با فروش کابل لگراند فرانسه در ایران سهم قابل توجهی به خود اختصاص داده.

 

 

 

شرکت لگراند در سال 1919 با همکاری صنعتگری به نام جین موندوت فعالیت‌های خود را تنها روی تجهیزات سیم کشی الکتریکی متمرکز کند. لگراند خیلی زود فعالیت خود را برای پوشش محصولات حفاظتی الکتریکی، محصولات مدیریت کابل کشی و لامپ های هشدار دهنده گسترش داد. لگراند از آن زمان تاکنون بیش از 150000 نوع محصول تولید می‌کند که به بیش از 180 کشور جهان صادر میشوند. لگراند هم اکنون فعالیت های خود را در زمینه های زیر گسترش داده است

محصولات شرکت لگراند

 این مجموعه به دلیل دارا بودن تنوع وسیعی از محصولات پاسخگوی کلیه نیازهای پروژه‌های شبکه و برق می‌باشد. لذا همواره رضایت مشتریان را اساس کار خود قرار داده است. همچنین این شرکت تنوع محصولات خود را مطابق با نیازهای بازار جهانی قرار داده است. انتخاب برند لگراند می‌تواند از طراحی تا تکمیل به شما کمک کند تا به بهترین نحو پروژه خود را به اتمام برسانید.

از محصولات لگراند می‌توان به موارد ذیل اشاره نمود:

ترانکینگ‌ لگراند: این ترانکینگ‌ها با ترکیب مواد PVC(ضد حریق) در سایزهای مختلف به همراه قطعات جانبی در اختیار مصرف‌کنندگان قرار می‌گیرد . ترانکینگ‌ لگراند در مسیرهای سخت عبور کابل بدون هیچ گونه مشکلی عبور کرده تا بتواند با کانکشن‌های مختلف ارتباط ایجاد کند استفاده از ترانکینگ‌ها می‌تواتد نقل و انتقال و یا افزایش کانکشن را در زمان آینده براحتی انجام دهد.

کانکتور لگراند: سه نوع کانکتورCAT7- CAT6- CAT5 به صورت UTP- FTP-STP وجود دارد. در استفاده از این کانکتورها، کابل‌ها می‌تواند در تمامی زوایا و با استفاده از استاندارد A،B به کانکتور متصل گردد. تنها با یک کلیک می‌توان میان کابل و کانکشن بدون هیچ گونه ابزاری ارتباط برقرار کرد. در این صورت هیچ نوع قطعی وجود ندارد و سرعت بسیار افزایش پیدا می‌کند.

ستون‌ لگراند: ترانکینگ‌ها دارای دو نوع ستون ثابت و متحرک در ارتفاع‌های متفاوت می‌باشد. این ستون‌ها امکان داشتن کانکشن‌های مختلف کابل شبکه لگراند تلفن، برق را در فضاهایی که در آنجا دسترسی وجود ندارد را فراهم می‌نماید. این ستون‌ها با داشتن یک پروفیل آلومینیومی چهار طرفه به صورت جداگانه، کابل کشی راحت تر و بدون شکل را برای استفاده فراهم می‌نماید.

قوطی کف لگراند: دو نوع قوطی وجود دارد بتونی و کف کاذب که در دو سایز مختلف با درپوش موکتی و استیل نیاز به دسترسی به کانکشن‌های مختلف و برقراری ارتباط در یک نقطه از محیط را برآورده می‌نماید.

کابینت‌ (رک) لگراند: رک‌ لگرانددر ابعاد (6U-47U ) به همراه تمام متعلقات پچ پنل- سینی‌های ثابت و یا متحرک/ پچ کورد و هدایت کننده کابل ماژول برق- پنل فن و ... به صورت دیواری به شما امکان استفاده از یک رک استاندارد با مقاومت بالا را می‌دهد.

کابل و پچ کورد: این کابل‌ها در چهار نوع 10G-CAT7-CAT6- CAT5e به صورت UTP-FTP-STP-SFTP با محافظ PVC و با کمترین صدمه در چرخش‌های ترانک می‌باشد. پچ کوردها با توجه به نوع کابل در اندازه‌های 1-2-3-5 متری با داشتن روکش جهت عدم قطعی ارتباط با کانکشن و ساختار محکم، انتقال دیتا را در بالاترین سطح انجام می‌دهد.

کابل فیبر نوری: این لوازم شامل کابل، پچ کورد، کانکتورهای ST-SC-LC ، پچ پنل و ... می‌باشد. کابل‌ فیبر نوری در دو نوع وجود دارند Singlemode- Multimode که به دو صورت Outdoor-Indoor با توانایی نصب آداپتورهای ST-SC-LC می‌باشد. پچ کوردهای فیبرنوری نیز LC/LC-SC/SC-SC/LC-ST/ST-ST/SC-LC/ST در سه اندازه 1و 2 و 3 متری برقراری ارتباط را امکانپذیر می‌نماید.