کابل شبکه اوت دور

96. 03. 27
posted by: Super User
بازدید: 1759


 کابل شبکه اوت دور

این نوع کابل برای فضای بیرون کاربرد دارد. کابل شبکه اوت دور بگونه ای طراحی و ساخته شده است که در مقابل شرایط فیزیکی مانند تغییرات دما، برف و باران و اشعه UV خورشید مقاومت دارد. همچنین از مهمترین ویژگی این کابل می‌توان به ضد آب بودن آن اشاره نمود لذا این کابل با رنگ مشکی در بازار مشخص شده است. کابل شبکه OUTDOOR دارای روکش اضافی می باشد که در برابر هرگونه شرایط فیزیکی محیطی مقاومت میکند. کابل شبکه OUTDOOR غیر دفنی علاوه بر روکش فوق یک لایه محافظتی STEEL ARMORDED و یک لایه سیم که از آسیب دیدن توسط حیوانات جونده مانند موش جلوگیری می نماید.

کابل شبکه اوت دور
کابل شبکه Outdoor

کابل شبکه OUTDOOR دارای سه نوع روکش می باشد:

  • LSZH
  • PVC
  • PE (پلی اتیلن) پلی اتیلن یا همان PE از مقاومت بالاتری برخوردار است. وزن این کابل با روکش PE از کابل‌های INDOOR سنگین تر و ضخیم تر است.

کاربرد کابل شبکه OUTDOOR

  1. مناسب جهت استفاده در محیط‌های بیرونی
  2. بکارگیری برای کارخانه ها
  3. مناسب برای کارگاه ها و مراکز صنعتی
  4. استفاده در محیط‌های صنعتی و نویزدار(مخابراتی)
  5. دارای تست فلوک تا متراژ 90 متر

قیمت کابل شبکه OUTDOOR

با توجه به شرایط موجود در بازار جهت خرید و اطلاع از موجودی محصولات می‌توانید با بخش فروش بازرگانی پاناتل تماس بگیرید تا قیمت مناسب و با کیفیت‌ترین کابل شبکه لگراند را از متخصصین ما دریافت نمایید.

چگونگی تشخیص کابل شبکه اوت دور مناسب

برای تشخیص یک کابل شبکه اوت دور مناسب از تست فلوک می‌توان استفاده کرد. بطوریکه برای تشخیص تست استاندارد با تست فلوک از کابلی با برش 90 متر استفاده می کنیم که برای نوع تست از تست چنل یا تست پرمننت استفاده می شود که دارای شرایط تست مختلفی می باشند. تست پرمننت به مراتب سخت تر از تست چنل می باشد. کابلی که تست پرمننت آن مثبت باشد، قطعا تست چنل آن نیز مثبت است و یا بالعکس می باشد.