قیمت کابل شبکه cat6 sftp

96. 03. 10
posted by: Super User
بازدید: 1015

 

 قیمت کابل شبکه cat6 sftp

  پیشرفت علم و صنعت٬ پیچیده‌تر شدن پروژه‌های ساختمانی و جهانی شدن آنها٬ انتخاب شریکی شایسته و قابل اطمینان شرط اول موفقیت در پروژه‌ها می‌باشد.

 انتخاب کابل شبکه  لگراند به معنی اطمینان شما در دستیابی به دانش و تکنولوژی روز دنیا است. لگراند فرانسه با حضور خود در بیش از ۱۸۰ کشور این دسترسی را به ساده‌ترین و بهترین نحو ممکن ساخته است. طیف وسیع محصولات با استفاده از پیشرفته‌ترین فن‌آوری‌ها٬ راه‌کارهای کامل و منسجمی را برای موفقیت پروژه‌های شما در اختیارتان قرار می‌دهد.

انتخاب گروه لگراند به معنی دستیابی شما به خدمات و متخصصین و مهندسین لایق و کوشایی می‌باشد که همیشه و در هر کدام از مراحل پروژه٬ از ابتدا تا انتها در کنار شما می‌باشند.

 لگراند فرانسه در ایران  راهکارهای جامعی برای هر پروژه ساختمانی اعم ازمسکونی،تجاری یا صنعتی به بازار عرضه می کند. حضور در اقصا نقاط دنیا، صنایع و اصناف و توانایی در پاسخگویی به کلیه نیازهای مشتریان با ارائه راه حلهای هوشمند، باعث شده است که گروه لگراند به یک متخصص جهانی تبدیل شود. در سطح جهانی، لگراند در بازار تجهیزات شبکه لگراند و فروش کابل های شبکه ، با ۱۹٪ و ۱۵٪ از سهم بازار جهانی، دارای موقیعتی پیشرو می باشد. همچنین در هر کشوری که در آن حضور دارد حداقل در یک حوزه کاری رهبری بازار را بر عهده می کیرد و شرکت صنایع الکتریکی البرز در ایران یکی از اعضا موفق این گروه است

 یش از ۱۷۰۰۰۰ نوع محصول در ۹۵ خانواده که با بهره گیری از تکنولوژی پیشرفته روز دنیا ساخته می شود و کیفیت این محصولات با کنترل مداوم در آزمایشگاه های فنی شرکت و رعایت استانداردهای بین المللی آن در زمره بهترین تجهیزات الکتریکی در دنیا قرار داده است. در ایران نیز شرکت بازرگانی پاناتل همگام با اهداف شرکت بوده و در افرایش کیفیت محصولات و رعایت کلیه استانداردها کوشا می باشد

از دیگر خدمات بازرگانی پاناتل:

فروش کابل شبکه لگراند.خرید کابل شبکه لگراند.فروش بهترین مارک کابل شبکه.قیمت کابل شبکه cat6.قیمت کیستون شبکه لگراند.خرید کابل لاله زار.فروش کابل لاله زار.بهترین کابل شبکه cat6.کابل شبکه.کابل شبکه قیمت.قیمت کابل شبکه.کابل شبکه cat6.