قیمت کابل شبکه لگراند cat6

95. 12. 05
posted by: Super User
بازدید: 1562

کابل لگراند فرانسه

امروزه استفاده از شبکه های بدون کابل در ابعاد وسیعی گسترش یافته است ولی هنوز بیشتر سازمان ها و موسسات از سیستم های شبکه مبتنی بر کابل، استفاده می نمایند. با وجود تنوع زیاد در کابل شبکه و روشهای کابل کشی در اینجا ساده ترین و موثرترین راهکارها برای کابل کشی یک شبکه به صورت علمی و عملی بیان می شود.

انواع کابل شبکه

کابل های هم محور یا Coaxial

کابل های زوجی یا هشت سیمی

فیبر نوری

کابلهای کواکسیال

 این کابلها همان کابل آنتن تلویزیون خانگی هستند و در شبکه باس استفاده می شوند. کابلهای کواکسیال که در شبکه باس بکار میرود به دو نوع کلی Thin و Thick  تقسیم می­شود که نوع دوم دیگر استفاده نمی شود.برای اتصال این کابل به کارت شبکه از کانکتور های BNC و T connector استفاده میشود.

کابل زوجی یا هشت سیمی

این کابل ها مرسوم ترین کابل در ایجاد شبکه های کامپیوتری مانند اترنت هستند. این نوع کابل در هفت دسته بندی یا category که به اختصار cat نیز گفته می شود وجود دارند. کابل های زوجی ممکن است بدون محافظ باشند و به آنها UTP گویند. کابلهای دارای شیلد یا STP نیز در مکانهائی مانند اسانسور یا کنار کابل های فشارقوی برق که نویز وجود دارد استفاده می شود.

 - کانکتور استاندارد برای کابل های UTP ، از نوع RJ-45 می باشد. این کانکتور شباهت زیادی به کانکتورهای تلفن (RJ-11) دارد. واژه RJ نیز مخفف Registered Jack است.

 - کانکتور استاندارد برای کابل های کواکسیال، از نوعBNC یا Bayone Neill Concelman  می باشد

فروش کابل لگراند در ایران

فروش کابل شبکه لگراند

کابل لگراند cat6 sftp

قیمت کابل شبکه لگراند

لیسنت قیمت محصولات لگراند

کابل شبکه فروش در لاله زار

قیمت کابل شبکه لگراند cat6

فروش کابل شبکه

قیمت کابل شبکه لگراند.بهترین کابل شبکه cat6

 فروش کابل لاله زار

فروش سیم و کابل دز لاله زار

فروش کابل لگراند|فروش کابل شبکه|قیمت کابل شبکه لگراند cat6|