لگراند فرانسه

94. 07. 18
posted by: Super User
بازدید: 1254

 

 

 

 

 

 

لگراند فرانسه ، تاسیس 1860 میلادی و  دارای ساختاری کیفی اما در مقياس جهاني است که حداقل برای بخش passive شبكه هاي كامپيوتري صاحب نوآوری ثبت شده, موسوم به VDI مي باشد. قدرت جهانی  VDI در بر طرف نمودن معضلات و مشکلات متداول سازمان ها در سامان بخشیدن به تغییرات , توسعه و حفظ آمادگی شبکه, مدیون یک ابتکار عمل گسترده و خلاقیتی بزرگ بوده است. این فکر بزرگ چیزی جزء بهره گرفتن همزمان از ارزش هم افزایی سیستم مدیریت کابل ( Cable Management)و سیستم   LCS2 در طرح شبکه های زیر ساخت ارتباطی نیست.

نکته مهم آنکه , لگراند فرانسه در رویکرد جامع  VDI خویش, در تمام بخش ها,  تجهيزات لازم براي ايجاد شبكه زیر ساخت ارتباطی را به صورت End to End و یکپارچه , همراه با 20 سال گارانتی ارائه می نماید .
به دليل اهميت بحث طراحي و اجراي صحيح شبكه هاي كامپيوتر( Structured Cabling ) در شرکت آدسا و همچنین به دلیل اهمیت اطلاعات اكادميك مورد نياز وقوانين وضع شده در استاندارد ها جهت پیاده سازی بستر ارتباطی ساخت يافته برای توزيع  و دسترسی به انواع رسانه در شبکه داخلی سازمانها ، این شرکت از سال 2002 ميلادي رسما " به عضويت BICSI ، انجمن تخصصي طراحي و نصب شبكه هاي كامپيوتر در آمده و به عنوان یک Corporate Member مشغول به فعالیت گردید.
 به این ترتیب  حجم زیادی  از ارزشمندترین اطلاعات  تخصصی  و تجربیات فنی اعضاء دیگر BICSI در اختیار بخش تکنیکال این شرکت قرار گرفت. از سويي ديگر چون تن دادن به استاندارد ها  و   دستور العمل  هاي آن  ، به صورت نسبي مستلزم صرف زمان طراحي بیشتر , زمان نصب بيشتر    ، هزينه اجرای بيشتر و همچنين توانائي ، مرغوبيت و كارآمدی  بيشتر تجهيزات Passive  می باشد ، به عنوان  يك نياز ضروري , در اين بخش تلاش مستمري صورت گرفت تا بتوانيم به تجهيزات نفیس و تکنولوژی مدرن كمپانی فرانسوی لگراند Legrand دسترسی کامل , مستقیم و به روز پیدا نماييم.
گروه لگراند فرانسه هم اکنون بیش از  170سال قدمت داشته و بالغ بر 170000 نوع محصول را  کلاس جهانی تولید می نماید. گستره وسيع راه حل ها و محصولات اين كمپاني حداقل در بخش شبكه زیر ساخت داده ها شامل يك رنج  كامل و End to End مي باشند ، كه همگي تحت عنوان راه حلي بنام  VDI در قلب فرانسه طراحي و ساخته مي شوند.
رویکرد VDI  شامل همه اجزاي   مورد نياز در اجرای بخش Passive شبكه های کامپیوتری شامل ترانکینگ ها , رک ها , راه حل های فيبر نوري لگراند, راه حل های مبتنی بر کابل شبکه مسی و اتصالات شبکه در سطوح  CAT7- CAT6a - CAT6 - CAT5e مي باشد. اما نكته جالب در رویکرد نوین VDI در لگراند آن است كه در كنار تجيهزات شبكه ، تجهزات  Voiceو پریز های تلفن و انرژي (UPS+POWER) به صورت  كامل اما یکپارچه ارائه می گردند.